Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Sunduğu avantajları ile Türkiye’ de en fazla tercih edilen kredi kartlarından birisi olan QNB Finansbank’ ın sunduğu CardFinans ile tüm alışverişlerde önemli kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilmek mümkün oluyor. Çok geniş yelpazede anlaşmaları ile pek çok farklı sektöre özel birbirinden avantajlı kampanyaları bulunan QNB Finansbank’ ın CardFinans kredi kartına, kredi notunun uygun olması durumunda bşavuru gerçekleştirilebiliyor. SMS ile bile başvuru gerçekleştirilebilen CardFinans kredi kartına ilişkin başvuruları da kolay bir şekilde takip edebilmek mümkündür. QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme kanalları üzerinden CardFinans kredi kartının başvuru sonuç bilgilerini öğrenebilme şansına sahip olunabiliyor. Tüm kredi kartı başvurularını son derece pratik bir şekilde haftanın her günü sorgulayabilme imkanı bulunuyor. QNB Finansbank şubelerine de başvuru gerçekleştirerek, kredi kartı başvuru sonucu öğrenilebiliyor olsa da sıra beklemek istemeyenler için farklı sorgulama kanalları sunuluyor.

QNB Finansbank Online Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Dijital bankacılıkta Türkiye’ nin öncü kuruluşlarından birisi olan QNB Finansbank’ ın online kredi kartı başvuru sorgulama ekranı, tüm tüketiciler tarafından müşteri zorunluluğu olmadan kullanılabilmektedir. QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri 7 gün 24 saat bankanın resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilen ‘CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sorgulama’ ekranı üzerinden yapılabiliyor. Tüketicilerin CardFinans kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilmek için bu ekranda;

İsim,

Soyisim,

T.C. kimlik numarası,

Cep telefonu numarası,

Bilgilerini eksiksiz olarak girmeleri gerekiyor. Ayrıca sayfada yer alan güvenlik kodu doğrulamasını da güvenlik nedeniyle yapması gerekiyor. Bu şekilde QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi dakikalar içerisinde tamamlanabiliyor.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

QNB Finansbak kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de yapılabiliyor. Tüketicilerin QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri numarası 0 850 222 0 900’ ü 7/24 kesintisiz olarak arayabiliyor. Müşteri Hizmetleri menüsünde kredi kartı bölümüne girerek, buradan müşteri temsilcisine ulaşılabiliyor. Böylelikle kredi kartının onay alıp, almadığı ya da onay aldıysa basım veya kurye teslim aşamalarına dair bilgi alınabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz