Finansbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme

Dünyanın telaşesi bitmez, ihtiyaçların sonu gelmez. Hal böyle iken kimi ihtiyaçlarımızın karşılanması, kullanacağımız kredilerle mümkün oluyor. QNB Finansbank da diğer pek çok banka gibi müşterilerine çeşitli kanallar aracılığıyla başvuru alarak kredi veren bir banka. Finansbank’a kredi başvurusu yaptığınızda sonucunu nasıl öğreneceğinizi merak ediyorsanız, yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Taşıt, konut ya da bireysel krediler için QNB Finansbank’ın pek çok başvuru kanalı bulunmakta. Başvurularınızı mobil ve internet bankacılığı, sms ya da doğrudan şube kanalı ile gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yaptığınız kanal aynı zamanda sizin kredi başvuru sonucunuzu öğrenme şeklinizi ve zamanını da belirliyor.

Eğer anında onaylı ve hesabına geçen bir krediye başvurmadı iseniz başvuru sürecinizdeki ilk adımın ardından genellikle ön onay alırsınız. Ön onay sms ya da internet şubesi kanalı ile yaptığınız temel bilgilerinizin alınarak işlendiği başvurularınız için verilir. Ön onayın ardından kredi başvurunuzun devamı için ya banka tarafından aranır veya sms yolu ile en yakın QNB Finansbank şubesine davet edilirsiniz. Bu hususlar çoğunlukla hali hazırda QNB Finansbank müşterisi olmayanların kredi başvuruları için geçerlidir.

  • – Eğer QNB Finansbank müşterisi değilseniz ve sms ya da internet şubesi yolu ile ön onay alıp işleminizi şube aracılığı ile devam ettiyseniz, başvuru sonucunuzu yine bir Finansbank şubesinden veya 444 0 900 ile 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzu takip edebilirsiniz.
  • – Eğer bir QNB Finansbank müşterisi iseniz başta da belirttiğimiz gibi başvurduğunuz kanal sizin kredi başvuru ve takip sürecinizi etkileyecektir.
  • – 50 bin TL’ye kadar QNB Finansbank Cep Şubesi, İnternet Şubesi veya Çağrı Merkezinden kredi kullanabilirsiniz.
  • – QNB Finansbank İnternet Şubesi kullanıyorsanız, internet sitesinin kredi kolay sayfasında yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak Online Kredi’ye başvurabilir ve başvuru süreciniz ile sonucunuzu buradan takip edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde onaylanan kredileriniz genellikle anında hesabınıza geçer.
  • – Mobil şubeden de Kredi Kolay’a başvurup, takibini yapabilir, paranızı anında hesabınızda görebilirsiniz.
  • – Kredinizi telefonda da kullanabilirsiniz. 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvurunuz yapabilir, onaylanan kredinizin anından hesabınıza geçmesini sağlayabilir ve kullanabilirsiniz.
  • – Yine banka müşterisi iseniz 5030’a sms yolu ile yaptığınız başvuruların sonucu hemen öğrenebilirsiniz.
  • – Size belirlenen limit dahilinde ve kredi notunuza göre QNB Finansbank müşterisi iseniz bu kanallardan 50 bin TL’ye kadar anında kredi kullanabilir, başvuru sonucunuz başvuru yaptığınız kanaldan öğrenebilirsiniz.
  • – Tüm diğer bankaların olduğu gibi QNG Finansbank’ın da gerekli gördüğü hallerde ek belge ya da kefil isteme hakkının saklı olduğunu, bu durumun başvurunuzu şubeler aracılığıyla devam etmesine neden olacağını unutmayın.
  • – Başvurunuz şubeden devam ediyor ise başvuru sonucunuzu yine işleminiz yaptırdığınız QNB Finansbank şubesi aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Özetle Finansbank’a yapacağınız kredi başvurunuzun takibi sürecini öncelikle QNB Finansbank müşterisi olup olmadığınız, hangi kanalı kullanarak başvuru yaptığınız ve hangi kredi tipinden faydalanmak istediğiniz belirliyor.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.