Fibabank Müşteri Hizmetleri 0850 222 77 77

Her ne kadar az şubeye sahip olsa da Fibabank ülkemizde gelişen teknolojiye ayak uyduran en ileri bankalar arasında yer alıyor. Özellikle güvenlik ve müşteri hizmetleri sistemlerine yaptığı yatırımlar ile adından sıkça söz ettiren Fibabank, hızlı büyüyen müşteri kitlesine kaliteli hizmet vermek için elinden geleni yapıyor. Özellikle PTT şubeleriyle internet işlemleriyle iletişim kurmasına da imkan tanıyan Fibabank, bu teknolojisi ile bile öne çıkmaktadır. Artan müşterilerine çeşitli kampanyalar da yapan banka, birçok kredi kampanyalarından dolayı 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri sistemi her müşterisini memnun etmeye çalışıyor.

Fibabank müşteri hizmetlerine çok fazla yatırım yapsa da maalesef hepimiz müşteri hizmetlerine bağlanırken sesli komut sisteminde direkt temsilciye bağlanma konusunda bazı sıkıntılar yaşamaktayız. Yanlış menü seçimi, yanlış tuşlama yapma gibi sorunlardan dolayı bazı zamanlar bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyoruz. Bu konuda banka tarafından çalışmalar yapılarak sesli olarak okunan menüler sadeleştirilmiş olsa da istatistiklere göre arayan her 10 kişiden 6’sı müşteri temsilcisine bağlanabiliyor. Ama vereceğimiz yöntem sayesinde bu sorun ortadan kalkacak ve 0850 222 77 77 hattan direkt temsilciye bağlanabileceksiniz.

Fibabank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Fibabank müşteri hizmetlerini arayanlar temsilciye bağlanamadıkları için işlerini sesli komut üzerinden çözmeye çalışıyorlar. Ama yine istatistiklere göre sorunlarını sesli komutla çözmek isteyen müşteriler özellikle kredi miktarı sorgulama, hesap işletim ücretleri hakkında bilgi alma, kredi ve kredi kartı başvurusu gibi konularda sorunlarla karşılaşıyorlar. Bu da müşterilerin zaman kaybetmesine ve işlerini halledememesine sebep oluyor. Fakat aşağıda vereceğimiz yöntem sayesinde hızlıca direkt Fibabank müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

  • -İlk olarak 0850 222 77 77 veya 444 88 88 hatlı numaraları tuşlayarak Fibabank müşteri hizmetlerini arayın..
  • -İkinci olarak 7 tuşuna basın..
  • -Kayıp çalıntı kart bildirimi için 0, bankacılık işlemleri için 1, yatırım işlemleri için 2, kredi işlemleri için 3, kart işlemleri için 4, ürün hizmetleri hakkında bilgi için 5 ve şifre işlemleri için 6 tuşlamasını yapıyoruz.
  • -Yoğunluğa göre Fibabank müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanıyoruz.

Yukarıda verdiğimiz yöntem sayesinde hangi konuda yardım almak istiyorsanız onu tuşlayarak Fibabank müşteri temsilcisine direkt olarak oldukça pratik bir şekilde bağlanabilir, işinizi halledebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz