Enpara Bas Biriktir Nedir? Nasıl Kullanılır?

Enpara Bas Biriktir Nedir? Enpara Bas Biriktir Nasıl Kullanılır? Neler gerekir? Nasıl Açılır? İşte tüm detaylar..

Enpara Bas Biriktir Nedir?

Enpara bas biriktir, Enpara.com’un müşterilerine birikim yapmaya sağlayan en iyi cep uygulamalarından biridir. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz yerde birikim yapabilirsiniz. Enpara bas biriktir kullanabilmek için öncelikle bir enpara hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer Enpara hesabınız yok ise hemen buradan online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Enpara Bas Biriktir Nasıl Kullanılır?

Enpara bas biriktir kullanabilmek için bir birikim hesabı açmalısınız. Birikim hesabınızı açtıktan sonra yapmanız gereken tek şey Bas Biriktir tanımlaması yapmak. Bu tanımlamada açmış olduğunuz hesabı ve her defasında yatırılacak olan tutarı belirliyoruz. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra, Bas Biriktir butonuna her bastığınızda tanımlamış olduğunuz tutar onay gerektirmeden otomatik olarak hesabınızdan seçtiğiniz Birikim hesabınıza aktarılacaktır.

Bas Biriktir ayarlarını bir defa yapmanız yeterlidir. Ayarları yaptıktan sonra Enpara.com cep şubesinde bulunan Bas Biriktir butonuna bastığınızda sizin belirlediğiniz miktarda tanımlamış olduğunuz hesaba aktarılmaktadır. Bas Biriktir için seçmiş olduğunuz hesabınızda yeteri kadar bakiyeniz bulunmadığı takdirde Bas Biriktir butonuna tıkladığınızda işlem yapmayacaktır. Hesabınızda ek hesap limiti tanımlanmış olsa bile ek hesabınızdan para çekim işlemi yapılmayacaktır. Enpara.com cep şubesinde bulunan Ayarlar menüsünden Bas Biriktir ayarlarını değiştirebilirsiniz., birikim yapmak istediğiniz tutarı artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Kullanmak istemediğinizde bas biriktir özelliğini istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Tek tuş ile Para biriktirmeyi eğlenceli hale getiren enpara bas biriktir sayesinde kendinize hedefler koyabilir ve bas biriktir ile bu hedefleri daha eğlenceli ve kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  • Bas Biriktir kullanabilmek için hesabınızda yeterli bakiyeniz bulunması gerekmektedir.
  • Bas Biriktir‘le yapacağınız birikimlerde (varsa) Ek hesap limitiniz asla kullanılmaz.
  • Bas Biriktir ayarlarınızı dilediğiniz zaman Cep Şube > Ayarlar menüsünden değiştirebilir veya bu özelliği tamamıyla kullanımınıza kapatabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz