En Hesaplı Tatil Kredisi Veren 5 Banka

Yaz geldi ve tatil planları yapılmaya başlandı. Tabi bu herkes için geçerli değil maalesef. Ama eğer tatile gitmek isteyip bütçe meselesinden ötürü gidemeyenler için bankalar dönemsel bazda tatil kredisi veriyor. 36 aya varan vade imkanları ile geri ödemesini mümkün hale getirmektedir.

Tatil İçin Kredi Veren Bankalar

  • Her banka ferdi sigorta kapsamında bireysel ihtiyaç kredisi vermektedir ve bireysel ihtiyaç kredisinin tahsis edilebileceği konulardan birisi tatildir.

Fibabanka Tatil Kredisi

  • Tatil harcamalarını kredilendirmek isteyen tüketiciler için en düşük faizi veren banka Fibabanka’ya aittir. %2.89 faiz oranıyla 36 aya kadar 20 bin TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Vakıfbank Tatil Kredisi

  • Vakıfbank ile Jollytur arasında imzalanan protokol sonrasında tatil masraflarını Jollytur ile yapmak isteyen tüketicilerin bu harcamalara istinaden kredi kullanabilmesi mümkün hale getirilmiştir. 3 bin TL’ile sınırlıdır. 36 ay vadeye kadar %2.35 oranında faiz ödemesi yapılması gerekir.

Halkbank Tatil Kredisi

  • %2.32 faiz oranıyla tatil kredisi tahsis eden Halkbank, ilgili kredi ürününün 36 aya kadar vadelendirilmesini de mümkün kılmaktadır.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

  • %2.35 faiz oranına sahiptir. Ziraat Kredi Paketi olarak da bilinen bu ürün kapsamında tatil harcamalarının finanse edilmesi mümkündür.

Garanti Tatil Kredisi

  • %2.57 faiz oranıyla tatil kredisi çekmek mümkündür. Yapılan kredi başvurusu ihtiyaç kredisine istinaden yapılmalıdır. Ayrıca bahar kredisi kapsamında olmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz