Emir Varlık Yönetim Şirketi 0212 438 35 35

Emir Varlık Yönetim Şirketi, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu’ndan 2017’de aldığı lisans ile faaliyete geçmiştir. Şu anda alacak yönetimi ve danışmanlık konusunda hizmet veren Emir Varlık Yönetim Şirketi, tıpkı rakipleri gibi birçok banka ile de çalışmaktadır. Kurumsal firmalardan çok bireysel müşterileri daha fazla olan Emir Varlık Yönetim Şirketi’nin en çok bitik kredi aldığı banka ise ING Bank. İki kurum arasındaki özel antlaşma sayesinde ING Bank’a olan bitik kredisi borçlu müşteriler Emir Varlık Yönetim Şirketi’ne satılıyor.

Ayrıca kredi kartı borçlarıyla da ilgilenen Emir Varlık Yönetim Şirketi, her ne kadar kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti verse de genellikle hisse alım satımı gerçekleştiriyor. İflas etme aşamasında olan şirketlerin ucuza hisselerini alan şirket, bu hisseleri yüksek miktarla yabancı yatırımlara satıyor.

Emir Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Şayet özellikel ING Bank’a olan borcunuzu uzun süredir ödememiş iseniz muhtemelen borcunuz Emir Varlık Yönetim Şirketi tarafından satın alınmıştır. Hem bireysel ihtiyaç kredi hem de kredi kartı borcuyla ilgilenen ‘Varlık Yönetim Şirketleri Derneği’ üyesi Emir Varlık Yönetim Şirketi’ne 0212 438 35 35 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında hizmet veren şirketin çağrı merkezi, birçok konuda destek sağlıyor. Ayrıca yine şirkete info@emirvarlik.com adlı elektronik posta adresinden de ulaşılabilir ve hizmet alınabilir.

Emir Varlık Yönetim Şirketi Adres Bilgileri

Eğer yukarıda verdiğimiz iletişim numarasından şirkete ulaşamazsanız o zaman şirketin merkez binasına gidebilirsiniz. Şirketin sadece hafta içi ve mesai saatleri içerisinde hizmet veren ana merkez binası Esenler / İstanbul’da bulunuyor.

Şirketin adresi; Oruçreis mahallesi, Tekstilkent caddesi, Koza Plaza A Blok, Kat: 23 Esenler / İstanbul

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.