Destek Varlık Yönetim Şirketi 0850 455 0 800

Destek Varlık Yönetim Şirketi 2014’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından aldığı lisans ile faaliyetlerine başlamıştır. Alacak yönetimi ve danışmanlık alanında da hizmet veren Destek Varlık Yönetim Şirketi, genellikle kurumsal şirketlerle çalışmayı tercih ediyor. Hisse alım satım işleriyle de şirketlere destek sağlayan Destek Varlık Yönetim Şirketi, şu ana kadar milyonlarca TL’lik yatırımlar gerçekleştirdi. Ayrıca şirket şu anda hem taşıt hem de gayrimenkul satışı da yapmaktadır.

Destek Varlık Yönetim Şirketi Müşteri Hizmetleri

Destek Varlık Yönetim Şirketi, diğer rakiplerine göre müşterilerine oldukça güzel bir hizmet sağlıyor. Diğer varlık yönetim şirketlerinde olmamasına rağmen Destek Varlık Yönetim Şirketi müşterilerinin kolayca arayıp bilgi alacağı bir çağrı merkezi hizmeti sunuyor. Yalnız her ne kadar bankalardaki gibi müşteri hizmeti sistemi olsa da çağrı merkezi sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında aranabiliyor. 0850 455 0 800 hatlı numaradan Destek Varlık Yönetim Şirketini ‘nin müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ama şirketin direkt ana merkezini aramak isterseniz de 0212 988 16 10 hatlı numarayı arayabilirsiniz. İki numaradan da destek alabilirsiniz.

Destek Varlık Yönetim Şirketi Merkez Binası

0850 455 0 800 hatlı Destek Varlık Yönetim Şirketi’ne ait çağrı merkezine ya da ana merkez numarasına ulaşamazsanız o zaman şirketin merkez binasını ziyaret edebilirsiniz. Şayet bankaya olan kredi borcunuz Destek Varlık Yönetim Şirketi tarafından satın alındıysa ve müşteri hizmetlerine ulaşamadıysanız şirketin Esentepe mahallesi, Büyükderece caddesi, Ercan Han No: 21 A Blok Kat: 4 Daire: 5 Şişli / İstanbul adresine gidebilirsiniz. Lakin unutmamanız gerekiyor ki tıpkı şirketin müşteri hizmetlerinde olduğu gibi ana merkez binası da sadece hafta içleri mesai saatleri arasında hizmet veriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz