Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

2012 Yılından bu yana Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank tarafından satın alınan Denizbank, 1997 yılında özelleştirme kapsamında özel sektör bankacılığı yolculuğuna başlamıştı. 2013’ te Citibank’ ın tüm Türkiye’ deki bireysel bankacılık bölümünü de satın alan Denizbank, günümüzde ülkemizin en güçlü özel bankalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Özellikle bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik olarak sunulan operasyonel hizmetler ve çok güçlü bir teknolojik altyapıya sahip olan banka, bu sebeplerle de tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Denizbank SMS Kredi Başvurusu, Cebimde kredi adı altında bankanın sunduğu kredi paketlerinde biri.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Diğer bankalara göre çok süratli bir cevap mekanizması bulunan Cebimde Kredi paketine başvurunuzu telefonla gerçekleştirebiliyorsunuz. Denizbank SMS Kredi Başvurusu için, telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “KREDİM TC Kimlik Numarası” 3280’ e kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Dakikalar içerisinde onaylanıp onaylanmadığına ve ne kadarlık bir kredinin onaylandığına dair yanıt alabiliyorsunuz. Cebimde kredi başvurusu 55000 TL’ ye kadar ve 36 ay vadeyle yapılabiliyor.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu yapıldıktan sonra bankadan onaylanan kredi limitinize dair bir mesaj alıyorsunuz. Bu aşamadan sonra herhangi bir evrak veya kefil istenmeksizin, eğer bankada bir hesabınız varsa, krediniz doğrudan hesabınıza yatıyor. Banka müşterisi değilseniz, en yakın Denizbank şubesine Nüfus cüzdanınızla birlikte başvurmanız işlemleri başlatmanız ve aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilmeniz için yeterli oluyor. Cebimde kredi paketine istediğiniz her saat başvuru gerçekleştirebiliyorsunuz.

Denizbank esnaf, küçük ve orta ölçekli işletmeler, bireysel ve kurumsal kapsamda birçok farklı kredi paketini müşterilerine sunan bir bankacılık anlayışına sahip. Bu sebeple size en uygun kredi paketleri konusunda detaylı bilgilere, bankanın web sitesi aracılığıyla veya doğrudan şubeye başvurarak ulaşabilirsiniz. Çeşitli kredi paketi ve ödeme vadeleri arasından seçim yaparak ihtiyacınıza en uygun desteğin ve vadenin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Denizbank İnternet bankacılığı, mobil bankacılık hizmetlerinden veya doğrudan web sitesi üzerinden de kredi paketlerini inceleyebilir ve seçiminizi yaparak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Cebimde kredi paketi, onaylanması durumunda nüfus cüzdanı haricinde herhangi bir evrak veya kefil aranmayan bir kredi paketidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz