Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Denizbank bir Kamu iktisadi teşekkülü ( KİT ) iken 1997 yılında Zorlu Holding tarafından, Özelleştirme İdaresi’ nden satın alınarak, bankacılık faaliyetlerini başlatmıştı. Daha sonra satışlar yoluyla, Rusya’ nın en büyük Bankası olan Sberbank’ a geçen Denizbank, 2018 yılı mayıs ayında Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Emirates NBD’ ye satıldı. Bireysel ve kurumsal portföy yönetimlerinin dışında, bankacılığın her alanında nitelikli hizmetler sunan bir bankacılık grubu olan Denizbank, sunduğu hizmetlerde ki avantajlar nedeniyle, giderek artan bir müşteri kitlesine sahip. Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası olan 0850 222 0 800, her gün ve her saat olmak üzere, herhangi bir kayıt yapılmadan başvurabileceğiniz bir hizmet sunumu gerçekleştiriyor.

Dijital bankacılık, Mobil bankacılık, Telefon bankacılığı gibi alanlarda, nitelikli hizmet sunmanın bireysel ve kurumsal müşteriler açısından öneminin farkında olan banka, bu alana sürekli yaptığı yatırımlar sayesinde, yoğun bir müşteri talebiyle karşılaşıyor.

Müşteri Hizmetlerinden Hangi İşlemler Yapılabiliyor?

Bankanın müşterisi olan kişiler, herhangi bir kayıt gerekmeksizin Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 800’ e ulaşarak, sistemde kayıtlı cep telefonu numaraları, kredi kartı numarası ve şifresi ile kolayca “ Sesli İmza “ oluşturarak, istedikleri bankacılık hizmetlerinden anında yararlanmaya başlayabiliyorlar. Bu hizmet yaklaşımı hem kurumsal ve hem de bireysel müşteriler için sunuluyor. Banka müşterisi olmayan kişilerse, kredi ve kredi kartı başvuruları, başvuru sorgulama, bankacılık hizmetleriyle ilgili genel bilgiler ve merak edilenler hakkında bilgiler, öneriler ve taleplerle birlikte şikayetlerini müşteri hizmetlerine iletebiliyorlar.

Sberbank bünyesinde faaliyet gösterirken yüksek kalite ve niteliklerle sunulan hizmetler, Denizbank’ ın özel bankalar arasında en hızlı gelişme gösteren bankalardan biri olmasını sağlamıştı. Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 800 etkin bir şekilde ve 7/24 hizmet sunmaya devam ediyor. Birleşik Arap Emrlikleri merkezli Emirates NBD, yeni satın aldığı bankada çeşitli yatırımlar ve değişiklikler yaparak, daha kaliteli bir hizmet sunumu yapmak için şimdiden kolları sıvamış durumda görünüyor. Türk özel bankacılığı açısından en önemli iştiraklerden biri olan Denizbank, sunduğu destekler ve çeşitli hizmetlerde ki avantajları nedeniyle, sürekli artmaya devam eden bir müşteri kitlesine, bireysel ve kurumsal alanda hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz