Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Kuruluşu 1938 yılında olan Denizbank, kredi ve kredi kartı hizmetleri ile birlikte Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal alanlardaki nakit ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Düşük faizli ürünleri ile her zaman tüketicilere önemli fırsatlar sunan Denizbank’ ın Deniz Bonus gibi kredi kartı ürünleri ise dönemsel uygulanan kampanyaları ve avantajlı kullanım alanları ile tüketiciler tarafından son derece yoğun şekilde kullanılıyor. Denizbank kredi kartı ürünlerinin avantajlarından yararlanabilmek amacı ile yapılan kredi kartı başvuruları için kullanılabilecek farklı başvuru kanalları mevcut olduğu gibi kredi kartı başvuru takibinin yapılabileceği de farklı kanallar bulunmaktadır. Bunun için Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme kanalları bulunuyor.

Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme kanalları üzerinden haftanın her günü mesai saati koşulu olmaksızın birkaç dakika içerisinde kredi kartı başvuru durum ve sonucunu öğrenebilmek mümkün oluyor. Bununla birlikte Denizbank tarafından tüketicilere standart prosedür çerçevesinde SMS ile bilgilendirme işlemi gerçekleştirilmektedir. Ancak teknik sorunlar nedeniyle ya da daha önce bilgi alımının gerçekleştirilebilmesi amacı ile tüketiciler tarafından farklı sorgulama kanalları kullanılabiliyor. Dijital bankacılık piyasasında etkin bankacılık kuruluşlarından birisi olsa da Denizbank’ ın hizmetleri sınırlıdır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Denizbank tarafından ‘Bedavası En Bol Kredi Kartı’ şeklinde bir slogan ile tanıtımı gerçekleştirilen Denizbank kredi kartlarına yapılan başvurular için sunulan Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme kanalları arasında en pratik olanı müşteri hizmetleri kanalıdır. Haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak mobil cihazlardan aranabilen Denizbank Müşteri Hizmetleri numarası ‘0 850 222 0 800’ ile birkaç dakika içerisinde Denizbank kredi kartı başvuru durum ve sonuç bilgileri öğrenilebiliyor.  Bu noktada tüketiciler müşteri hizmetlerindeki ‘Sesli Komut Sistemi’ ile işlemlerini ‘Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenmek İstiyorum’ şeklinde bir yönlendirme yapılması gerekiyor.

Denizbank Şubeden Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

Günümüzde Denizbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda SMS ya da dijital farklı bir işlem kanalı sunulmamaktadır. Bu neden ile de Müşteri Hizmetleri haricinde tüketiciler tarafından kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemleri yalnızca şubelerden yapılabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz