DenizBank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank bünyesinde müşterilere sunulan Bonus kredi kartına sahip olmak isteyen müşteriler ilk olarak Denizbank şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile Bonus kredi katı başvuru formunu doldurmaları gerekir. Başvuru esnasında banka görevlisi sizlerden çeşitli belgeler isteyebilir.

Bu belgelerin başında da nüfus cüzdanınız ve aylık gelir belgenizi gösteren belgeler gelmektedir. Banka görevlisi bu iki belge dışında da sizlerden belge isteyebilir. Bu basamak şubeye giderek kredi kartı başvurusunun anlatıldığı basamaktı. Ancak bunun dışında kredi kartına sahip olmak için çeşitli yollar da bulunmaktadır.

Bu yollardan birisi ise telefon bankacılığıdır. Denizbank’ tan kredi kartı almak isteyen müşteriler 444 0 800 numaralı telefonu arayarak kredi kartı alma taleplerini müşteri temsilcisine ileterek de kredi kartı başvurusu yapabilirler. Müşteri temsilcisi sizin adınıza bir kredi kartı başvuru formu dolduracak ve kredi kartı başvurusunu sizin adınıza yapmış olacak. Ayrıca cep telefonunuzdan da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

KKART boşluk T.C Kimlik numaranızı yazarak 3280’ e yollamanız yeterli olacaktır.

Konu ile ilgili soru ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz