Citibank Müşteri Hizmetleri 0212 319 45 00

Merkezi Amerika New York’ta bulunan ve özellikle geride bıraktığımız seneler boyunca ülkemizde de oldukça popüler olan Citibank, birçok büyük yatırımlarla bir adım öne çıkmaktadır. Müşteri hizmetleri bünyesinde hizmet veren çağrı merkezi ile müşterilerinin birçok önemli problemini telefondan halleden Citibank, bu alanda da kalitesini oldukça kanıtlamış bir bankadır. İlk olarak 1975 yılında bankacılık alanında hizmet verme serüvenine başlayan Citibank, her zaman müşteri memnuniyetini benimsemiş bir banka olmuştur. Ülkemizde de 0212 319 45 00 hatlı numaradan hizmet vermektedir.

Citibank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Bankanın müşteri hizmetlerinde kurumsal ve bireysel alanda ticari faaliyetler, kredi kartı ve kredi başvurusu, havale, EFT ve diğer bankacılık işlemleri gibi konularda destek veriliyor. Müşterilerinin bankacılık ile alakalı problemlerini kısa sürede çözen bir çağrı merkezine sahip olan Citibank, gelişmiş sesli komut sistemi ile de müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Lakin takdir edersiniz ki bazı durumlarda sıkıntılar yaşanabiliyor. Özellikle ilk kredi kartı furyasını ülkemize getiren bankalardan olan Citibank’ın müşteri hizmetlerinde yaşanan bu problemler bazen büyük bazen de küçük oluyor. Her ne kadar bankanın müşteri temsilcisine bağlanmak kolay olsa da maalesef müşteriler bu konuda sorun yaşayabiliyorlar. Ama hiç merak etmeyin zira aşağıda göstereceğimiz yöntem ile direkt müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

  • İlk olarak 0212 319 45 00 numaralı Citibank müşteri hizmetleri numarasını arayın.
  • Ardından sesli komutu dinledikten sonra 0 tuşunu tuşlayın.
  • Tuşlama işleminin ardından yoğunluğa göre Citibank müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Evet, siz de yukarıda söylediğimiz yöntem ile direkt olarak pratik şekilde Citibank müşteri temsilcisine bağlanabilir ve bankacılıkla ilgili problemerinizi giderebilirsiniz. Ama unutmayalım ki Citibank müşteri temsilcisi ile konuşmanız için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerini aramadan önce lütfen bunu göz önünde bulundurunuz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz