Burgan Bank Müşteri Hizmetleri 0850 222 8 222

Burgan Bank 1989 yılında ilk olarak Tekfen Yatırım Finansman A.Ş adıyla kurulmuş ve ülkemizde önemli işlere imza atmıştır. Özellikle o yıllarda bireysel müşterilerine yönelik yaptığı kredi kampanyalarla müşteri potansiyelini kısa sürede arttırmıştır. 2001 yılına gelindiğinde ise Eurobank tarafından %50 hissesi satılan banka, 2012 tarihinde de hisselerinin %99’unu satarak Burgan Bank’a geçmiştir. O tarihten beri Burgan Bank A.Ş. ismini kullanan banka, günümüzde de büyümeye en hızlı devam eden bankalar arasında gösterilmektedir. Toplamda 16 ilde 41 şubesi ile hizmet veren Burgan Bank, müşteri hizmetleri konusunda da kendini kanıtlamış bir bankadır.

Burgan Bank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Burgan Bank, başarının sırrı olarak doğruluk ve güvenilirlilik başta olmak üzere müşteri memnuniyetini benimsediği için müşteri hizmetlerini de o denli geliştirmiştir. Şu ana kadar yaptığı altyapı ve teknolojik yatırımlarla müşteri hizmetleri sistemlerini de günden güne geliştiren Burgan Bank, 7/24 hizmet vererek müşterilerinin bankacılık sorunlarına en kısa yoldan çözüm üretmeye çalışmaktadır. Burger Bank’ın müşteri hizmetlerini arayarak EFT, havale, kredi kartı, kredi ve banka işlemleri, fatura ödemeleri, döviz ve şifre işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ama tabii ki sorunlara çözüm ararken başka sorunlar da meydana gelebiliyor. Özellikle bankanın müşteri hizmetleri sesli komut sisteminde yaşanan yanlış tuşlamadan oluşan problemlerden dolayı müşteriler mağdur olmakta. Lakin artık bu sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Şayet aşağıda belirttiğimiz yöntemleri yaparsanız bir hayli önemli bir konu olan yanlış tuşlama ve menü karıştırma gibi problemler yaşamadan direkt olarak kolayca bankanın müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

  • -İlk olarak 0850 222 8 222 numaralı hattan Burgan Bank müşteri hizmetlerini aramanız gerekmekte.
  • -Bankacılık işlemleri için 1’i tuşlayabilirsiniz.
  • -Kayıp çalıntı bildirimi için 2’i tuşlayabilirsiniz.
  • -Şifre işlemleri için 3’ü tuşlayabilirsiniz.
  • -İnternet bankacılığı için 4’ü tuşlayabilirsiniz.
  • -Kredi kartı başvurusu için 5’i tuşlayabilirsiniz.
  • -Kampanya hizmetleri için 6’yı tuşlayabilirsiniz.
  • -Yapacağınız işleme göre tuşlama yaptıktan sonra da müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için 0’ı tuşlayabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz yöntem sayesinde hızlıca Burgan Bank müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilir, sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz. Lakin unutmamalısınız ki müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için Burgan Bank müşterisi olmanız gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz