Burgan Bank EFT Saatleri

Burgan Bank EFT Saatleri

Son yıllarda ağırlıklı olarak KOBİ ve esnaflar için sunduğu bankacılık hizmetleri ile adından sıkça söz ettirmekte olan Burgan Bank dijital çözümleri ile de müşterilerinin çok daha etkin bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Son derece gelişmiş altyapısı ile müşterilerinin tüm ürün ve hizmetlerindeki işlemlerini çok daha kolay ve çok daha basit bir şekilde yapabilmesine yardımcı olacak çözümler sunuyor. Ancak tüm dünyadaki bankacılık sisteminin getirmiş olduğu çeşitli sınırlamalar Burgan Bank tarafından sunulan bazı hizmetlerde de kendisini gösteriyor. Bu çerçevede de tüketicilerin başka bankalara para aktarımı gerçekleştirebildikleri EFT işlemleri için işlem saati sınırlaması uygulanıyor. Bu kapsamda da Burgan Bank EFT saatleri içerisinde yapılan EFT işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanabilirken, EFT saatleri dışında yapılan EFT işlemleri bir sonraki işlem saatinde tamamlanabilmektedir.

Burgan Bank EFT Saatleri Nedir?

Burgan Bank müşteri tarafından yapılacak EFT saatleri için belirlenmiş olan EFT saatleri bulunmaktadır. Bu kapsamda da Burgan Bank EFT saatleri olarak 09.00 ile 16.30 saat dilimleri belirlenmiştir. Yani Burgan Bank müşterileri tarafından sabah 09.00’den başlayarak, öğleden sonra 16.30’ a kadar yapılacak tüm EFT işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Bu şekilde Burgan Bank müşterilerinin 09.00 ile 16.30 saatleri arasında yapacakları tüm EFT işlemlerinde para aktarımları diğer banka müşterilerinin hesabına aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Ancak bu saat dilimleri dışında yapılan Burgan Bank EFT işlemlerinde diğer banka müşterisinin hesabına aktarılan para bir sonraki ilk EFT işlem saatinin başlaması ile birlikte aktarılmaktadır.

Burgan Bank EFT Gönderimi Nasıl Yapılır?

Burgan Bank tarafından uygulanmakta olan Burgan Bank EFT saatleri içinde ya da dışında yapılacak tüm EFT işlemleri için sunulan farklı işlem kanalları bulunmaktadır. Burgan Bank şubelerinden yapılacak EFT işlemleri sadece mesai saatleri içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bunun dışında internet bankacılığı, mobil bankacılık ve ATM’ ler aracılığı ile de müşterilerin kolay bir şekilde EFT gönderimlerini gerçekleştirebilmeleri mümkün olmaktadır. Tüketiciler EFT gönderim sorgulama işlemlerini ise Burgan Bank Müşteri Hizmetleri ‘0 850 222 82 22’ numarasını arayarak, kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.