Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Günümüzde birçok kişinin banka borcu bulunmaktadır. Bankaların yeni çözümü olarak birçok yere borcun olmaktansa tek bir yere borcun olmasıdır. Yani özetle 3 kişiye değil tek kişiye borcun olması. İlk olarak resmi gazetede yayınlanarak tüketici borcunun yapılandırılması için olarak tanındı. Banka borçlarını yapılandırmayla kapatmak oldukça kolay hale geldi. Borç kapatma kredisi herkese verilmiyor. Bazı koşulları ve şartları vardır. Örneğin kredi notunuz yüksek ise, yeniden kredi alabilecek durumda iseniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bizim önerimiz, daha önce borcunuz olan ve daha önce çalıştığınız banka ile çalışmanızdır. Örneğin Ziraat Bank’a borcunuz varken Türkiye Ekonomi Bankasından kredi oldukça zordur. Fakat bazı bankalar kredi almanıza olanak sağlamaya biliyor. Bu bankadan bankaya değişmektedir.

Borç Kapatma Kredisi Hangi Bankalar Veriyor?

Türkiye Ekonomi Bankası, Şekerbank, Vakıfbank, Garanti Bankası, DenizBank, İNG Bank, Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Akbank vermektedir. Bu bankalara başvuru yapıldığı takdirde karşı banka ile görüşüp direkt olarak IBAN numaranıza para yatırılmaktadır.

Yapılandırma kredisi için gereken belgeler?

  • Borcunuz olan bankaya ait borçları gösteren belge veya atmlerden alınabilir olan hesap durum belgesi gerekmektedir .
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve aslı.
  • Son 3 ile 6 ay arasındaki elektrik, doğal gaz ve telefon faturalarından bir tanesi.
  • Memur iseniz halen işte olduğunuza dair bir belge.
  • Özel veya serbest çalışan iseniz gelir belgesi gerekiyor veya ama maaş bodrosu.
  • Eğer bir işletme yani esnaf iseniz iş ait ticari evraklar gerekmektedir.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi!

En fazla 36 aya kadar taksit veren Finansbank bankalar arasında en iyisi diyebiliriz. Ayrıca sağladığı iyi olanaklarla müşterilerle kolaylık sağlıyor. Bankaya çok borcu bulunan bir kişi inan Finansbank’tan toplayabilir ve borçlarını rahatça ödeyebilir. Finansbank borç kapatma kredisi başvurusu ise Finansbank şubelerine giderek yapılabilir. Hatta müşteri temsilcisi ile görüşerek borçlarınızı nasıl ödeyeceğinizi konuşup öğrenebilirsiniz. Eğer ki şubeye gitmeye zamanınız yok ise müşteri temsilcisini arayarak gerekli bilgileri alabilir hatta vs sms ile bile başvurabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz