Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi 0212 344 07 00

Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi ülkemizin en genç varlık yönetim şirketi olarak dikkat çekiyor. Şirket bundan tam 1 yıl önce, 14 Şubat 2018’de Bankalar Denetleme ve Düzenleme Kurulu’ndan lisansını alarak 14 Mart 2018’de faaliyetlerine başladı. Faaliyetlerine ilk başladığı günden beri satın aldığı kredilerle müşteri kitlesini günden güne büyüten Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi, 4 ortak tarafından tam 20 milyon TL sermaye ile kuruldu.

En genç varlık yönetim şirketi olmasına rağmen daha şimdiden birçok büyük rakibini geride bırakan Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi, her ne kadar bireysel ihtiyaç kredilerini satın alsa da genellikle ticari kredileri satın alıyor. Bireyseller ile çalışmaktan çok kurumsal firmalar ile çalışmayı tercih eden Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi, hem ticari araç hem de gayrimenkul satışı da gerçekleştiriyor. Bitik kredileri satın alması ve araç ile gayrimenkul satışları dışında da kurumsal şirketlerin hisse alım satımı ile danışmanlık da gerçekleştiriyor. Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi ismini özellikle iflas eşiğinde olan şirketleri satın alıp yabancı iş adamlarına satmasıyla duyurdu.

Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Herhangi bir bankadaki bitik kredinizi eğer Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi satın aldıysa bir an önce kendileriyle 0212 344 07 00 hatlı numaraadn iletişim kurmanız gerekiyor. Şayet bu numara üzerinden kendilerine ulaşırsanız birçok konuda size yardım edeceklerdir.

Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi Adres Bilgileri

Şayet Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi’ne ulaşmanız için verdiğimiz numaradan ulaşamazsanız o zaman şirketin merkezini ziyaret etmeniz gerekmekte. Yalnız unutmamanız gerekiyor ki şirketin merkez binasını sadece Pazartesi ve Cuma günleri arasında 09:00 ile 17:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Varlık Yönetim Şirketi adresi; Büyükdere caddesi, Metrocity İş Merkezi A Blok No: 171 Kat: 22 Şişli / İstanbul

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz