Birleşim Varlık Yönetim Şirketi 0212 347 07 77

Birleşim Varlık Yönetim Şirketi, ülkemizde aktif olarak faaliyet gösteren 19 varlık yönetim şirketlerinden birisi. Birleşim Varlık Yönetim Şirketi ilk olarak 2016 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından lisansını alarak faaliyete geçmiştir. Kurulduğundan 1 yıl sonra ise RCT Varlık Yönetim A.Ş. ile güçlerini birleştirerek sermayesini ikiye katlamıştır.

Günümüzün en büyük yatırım yapan varlık yönetim şirketleri arasında gösterilen Birleşim Varlık Yönetim Şirketi, Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu’na da yüzde yüz iştirak sağlamaktadır. Şirket ayrıca bireysel ve ticari kredileri satın almasının yanı sıra gayrimenkul satışı da gerçekleştirmektedir.  Sahip olduğu büyük sermaye ile rakiplerine karşı bir adım önde olan Birleşim Varlık Yönetim Şirketi’nin bir diğer önemli hizmeti ise kurumsal firmalara verdikleri danışmanlık.

Birleşim Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Şayet banka ile olan problemlerinizden dolayı kredinizin satıldığını düşünüyorsanız hangi varlık yönetim şirketine satıldığını bilmeniz gerekiyor. Genellikle kredinizi hangi varlık yönetim şirketi aldıysa sizinle iletişim kuruyorlar lakin müşteriler bazen numarasını veya adresini değiştirdiği için maalesef iletişim sağlanamıyor. Bu gibi durumların önüne geçmek adına bankadan kredinizin satıldığını öğrenince Birleşim Varlık Yönetim Şirketi’ni arayarak bilgi almanız gerekmekte. Birlik Varlık Yönetim Şirketini 0212 347 07 77 numaralı hattan arayabilir ya da info@birlesimvarlik.com adresinden elektronik posta gönderebilirsiniz.

Birleşim Varlık Yönetim Şirketi Adres Bilgileri

Şayet Birleşik Varlık Yönetim Şirketi’ne 0212 347 07 77 numaralı hattan ve destek eposta adresinden ulaşamazsanız şirketin Şişli’de bulunan merkez binasını ziyaret edebilirsiniz.

Birleşim Varlık Yönetim Şirketi adresi; Büyükdere caddes, 143 numara kat: 1/A Şişli / İstanbul

Siz de hafta içi ve mesai saatleri içerisinde yukarıda verdiğimiz adresten şirketin merkezini ziyaret edebilir, detaylı yardım alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz