Birikim Varlık Yönetim Şirketi 0212 924 24 99

Ülkemizde faaliyette bulunan bir diğer varlık yönetim şirketi olan Birikim Varlık Yönetim Şirketi en çok batık kredi alan şirket olarak adını yazdırmış durumda. Bütün bankalarla aktif olarak çalışan ve batık kredilere yaptığı yatırımlarla adını duyuran şirketin bir diğer önemli hizmetleri ise Sahibinden üzerinden taşıt ve konut satışı gerçekleştirmeleri. Ayrıca kredi borcu satın alınan müşteriler onların isteğine göre hazırlanan aylık ödemelerini kredi kartı ile de gerçekleştirebiliyorlar. Bu hizmeti ile de diğer varlık yönetim şirketlerinden öne çıkan Birikim Varlık Yönetim Şirketi, kredi borcunu satın aldıkları hiçbir müşteriyi çözümsüz göndermediklerini iddia ediyorlar.

Birikim Varlık Yönetim Şirketi Hizmetleri Neler?

Bankalar ödenmeyen kredi borçlarını uygun fiyata satarak yasal takip süreciyle uğraşmak istemezler. Zira bu bankalara ek masraf demektir. Bundan kaçınmak isteyen bankalar da müşterilerinin bitik kredilerini uygun fiyata Birikim Varlık Yönetim Şirketi gibi diğer varlık yönetim şirketlerine satarlar. Açık arttırma usulü gerçekleşen satışlardan sonra bankalar kurtarabildikleri para ile yetinip borçlu müşterisini aramayı bırakırlar. Bundan sonrası için iş krediyi satın alan varlık yönetim şirketindedir. Birikim Varlık Yönetim Şirketi de bankalardan en çok bitik kredi alan şirketlerden birisi olarak şu anda binlerce müşterisi bulunmakta. Kredisini satın aldığı müşterilerinin zorluk yaşamaması için faizlerini silen ve yine müşterilerinin talepleriyle en kolay ödeme yöntemi hazırlayan şirket.

Bireysel ihtiyaç kredilerinden çok ticari amacıyla kullanılmış kurumsal kredileri de satın alan Birikim Varlık Yönetim Şirketi, bankaların alacaklarını almalarına da danışmanlık hizmeti vermekte. Banka ile müşteri arasında orta yolu bularak tarafları tatlıya bağlayan Birikim Varlık Yönetim Şirketi, ticari olarak faaliyet gösteren ve maddi zorluklar yaşayan şirketlerden de hisse alım satımı gerçekleştirmekte.

Birikim Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Şayet bankaya kredi borcunuz var ve uzun süredir ödemiyorsanız kredinizin Birikim Varlık Yönetim Şirketi tarafından satın alınıp alınmadığını öğrenmelisiniz. Bunun için ise hem şirketin http://birikimvarlik.com.tr adresindeki resmi internet sitesini kullanabilir hem de mesai saatleri içerisinde hizemt veren 0212 924 24 99 hatlı müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Müşteri temsilciniz ile gerçekleştireceğiniz görüşmede borcunuzun satın alınıp alınmadığını ve alındıysa da nasıl ödeme yapabileceğiniz öğrenebilirsiniz.

Bireysel kredi borçlarınızı sorgulamak için 0212 924 24 99 ve ticari kredi borçlarınızı sorgulamak için de 0212 988 11 88 hatlı numaraları aramanız gerekmekte.

Birikim Varlık Yönetim Şirketi’nin Merkezi Nerede?

Eğer Bİrikim Varlık Yönetim Şirketi’ne yukarıda belirttiğimiz iletişim bilgilerinden ulaşamazsanız ana merkez binasına gidip de yardım alabilirsiniz. Sadece hafta içi ve mesai saatleri arasında ziyaret edebileceğiniz şirketin binası Büyükdere caddesi, Özsezen İş Merkezi A Blok No: 126 Kat 11 Şişli İstanbul’da yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz