ARSAN VARLIK YÖNETİM ŞİRKETİ 0212 284 26 26

Varlık yönetim şirketi nedir? Bankalardaki uzun süre ödenmemiş bitik kredileri açık arttırma ile satın alan ve borcu kendileri tahsis eden şirketlere Varlık yönetim şirketi denir. Arsan Varlık Yönetim Şirketi da ülkemizde faaliyette olan 19 tane varlık yönetim şirketleri arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir şirkettir.

Arsan Varlık Yönetim A.Ş. ilk olarak 2017’de kurulmasının ardından ancak faaliyet iznini 2018 yılında alabilmiştir. Bankaların üst düzey yöneticiliklerinde görev almış kişiler tarafından kurulan Arsan Varlık Yönetim Şirketi, her ne kadar kurumsallara yönelik çalışsa da bireysel kredi borcu olan vatandaşlar için de çalışmalar yürütmekte. Hemen hemen ülkemizde faaliyet gösteren bütün bankalarla çalışan Arsan Varlık Yönetim Şirketi, ayrıca birçok şirkete de yatırım yaparak adından sıkça söz ettirmiştir. Şu anda yüzlerce büyük şirkette hisseleri bulunan ve hisse sayısını günden güne arttıran Arsan Varlık Yönetim Şirketi, ülkemizde faaliyet gösteren en büyük varlık şirketi olma yolunda hızla ilerlemekte. Ayrıca iflas etme tehlikesi yaşayan şirketlere de danışmanlık hizmeti sunan Arsan Varlık Yönetim Şirketi, bu şirketleri yabancı yatırımlara ulaştırarak iflas etmelerini engellemektedir.

Arsan Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Arsan Varlık Yönetim Şirketi tarafından kredinizin satın alınırsa, şirket en kısa sürede sizi arayarak bilgi verecek ve ödeme yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Bankalar kadar müşterilerini sıkmayan varlık yönetim şirketi, size özel hazırladıkları ödeme planını konuşmak için muhtemelen sizi merkezlerine davet edeceklerdir. Fakat numara değişikliği gibi bazı durumlarda Arsan Varlık Yönetim Şirketi size ulaşamıyor ve bilgi veremiyor. Bu gibi sorunların yaşanmaması için sizin şirkete ulaşıp bilgi almanız gerekiyor.

Şayet Arsan Varlık Yönetim Şirketi’nin http://www.arsanvarlik.com.tr/ adresindeki resmi internet sitesinden borç sorgulaması yapar ve borcunuz olduğunu öğrenirseniz, 0212 284 26 26 hatlı numaradan hemen şirketi aramanız gerekiyor. Ayrıca şirkete info@arsanvarlik.com.tr adersinden de mail göndererek ulaşabilir, borcunuzu ödeyebilmek için kolaylık istediğinizi iletebilirsiniz.

Arsan Varlık Yönetim Şirketi Adresi

Şayet şirkete yukarıda verdiğimiz iletişim kanalları üzerinden ulaşamazsanız o zaman Konaklar mahallesi, Meşeli sokak, No:3 İstanbul Beşiktaş adresindeki ana merkez binalarına gidip yardım alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde açık olan ve hizmet veren ana merkez binasına gidip her türlü konuda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz