Armada Varlık Yönetim Şirketi 0850 450 00 90

Armada Varlık Yönetim Şirketi, ülkemizde faaliyet gösteren en genç varlık yönetim şirketlerinden birisi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BBDK) tarafından 2018’de aldığı lisansın Resmi Gazete’de yayınlanmasıyla faaliyetlerine başlamıştır. Şirket şu anda aktif olarak Bankacılık Kanunu ile Varlık Yönetim Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamında hizmet vermeye devam ediyor. Bankaların batık kredi ve geri ödenmeyen kredilerini iskonto karşılığında satın alarak parayı direkt alacaklıdan tahsis eden Armada Varlık Yönetim A.Ş, şu anda aralarında ING Bank, Garanti Bankası ve Vakıfbank gibi birçok banka ile çalışıyor. Ayrıca sadece bireysel kredileri satın almakla da yetinmeyen Armada Varlık Yönetim Şirketi, iflas ile karşı karşıya kalmış kurumsal firmalara da destek sağlıyor. Özellikle iflas etmek üzere olan şirketlerin hisselerini satın alarak yurt dışı kaynaklı yatırımcılara satışını yapan Armada Varlık Yönetim Şirketi, yerli şirketleri iflas etmekten kurtarıyor.

Armada Varlık Yönetim Şirketi İletişim Bilgileri

Şayet bankaya olan borcunuz Armada Varlık Yönetim Şirketi tarafından satın alınırsa artık bankayla olan ilişkiniz bitecek, direkt olarak varlık yönetim şirketi ile muhatap olacaksınız. Geri ödeme konusunda vatandaşlara bankalara göre biraz daha esnek davranan Armada Varlık Yönetim Şirketi, kredi borcunu satın aldığı bankanın müşterisini arayarak ulaşıyor. Lakin bazı durumlarda borçlu vatandaşın numarasını değiştirmesi veya yurt dışına gittiği için Armada Varlık Yönetim Şirketi borçlu kişiye ulaşamıyor. İletişim sağlanamadığı için de kredi borçlarının ödenmesi için sağlanacak kolaylıklar yapılamıyor. Bu gibi sorunların yaşanmaması için şayet kredi borcunuz Armada Varlık Yönetim Şirketi tarafından satın alındıysa şirket ile iletişim kurmanız gerekiyor. Bunun için de şirketin 0850 450 00 90 hatlı müşteri hizmetlerini arayıp kendilerine ulaşabilir ve ödeme kolaylığı hakkında konuşabilirsiniz.

Armada Varlık Yönetim Şirketi Borç Sorgulama

Her ne kadar kredi borcunuzun satışı gerçekleştiğinde Armada Varlık Yönetim Şirketi sizi arayıp bilgi verecek olsa da yukarıda da belirttiğimiz gibi bazı durumlarda size ulaşamayabiliyorlar. İletişim sağlanamadığı için borcunuzun satın alınıp alınmadığını öğrenemeyebiliyorsunuz. Lakin borcunuzu sorgulamanın çok kolay bir yöntemi var. Hem şirketin 0850 450 00 90 hatlı müşteri hizmetlerini arayarak sorgulama yapabilir hem de www.armadavarlik.com/ adresli resmi internet sitesine girerseniz ‘Borç Sorgulama’ kısmından borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Armada Varlık Yönetim Şirketi Adresi

Ana merkezi İstanbul Şişli’de bulunan Armada Varlık Yönetim Şirketi’ne hafta içleri 09:00 ile 17:00 arasında ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketin açık adresi; Astoria Büyükdere caddesi, No:127 | Kempsinki Residences Kat 27 B Blok / İstanbul-Şişli

Armada Varlık Yönetim Şirketi Faizleri Siliyor mu?

Armada Varlık Yönetim Şirketi bankaya olan borcunuzu iskontosu ile yani yaklaşık yarı fiyatına satın aldığı için faizlerde silme yapabiliyor. Yani bankadan çektiğiniz 20 bin TL’lik krediyi faizleriyle beraber 25 bin TL olarak geri ödemeniz gerekiyorsa Armada Varlık Yönetim Şirketi uygulanan 5 bin TL’lik faizi silerek taksitlendirmelerde de bayağı kolaylık sağlıyor. Bankaya kalan borcunuzdan faiz oranlarını çıkararak geriye kalan tutar üzerinden taksitlendirme yapan varlık yönetim şirketi, bu sayede ödemede zorluk çeken vatandaşlar da sıkmamış oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz