Anadolubank Müşteri Hizmetleri 444 5 550

Anadolubank her ne kadar ilk olarak 1961 yılında kurulmuş olsa da ismini tam anlamıyla 1997 yılında HABAŞ Grubu tarafından satın alınarak duyurmuştur. Satılma işlemiyle birlikte aldığı yatırımla kısa sürede büyüyen ve özellikle kurumsal ile KOBİ’lere yönelik çalışmalar yapan Anadolubank, geçen senenin en hızlı büyüyen bankaları arasında gösterilmiştir. Günden güne artan müşteri kitlesine sahip olan Anadolubank, ülkemiz ekonomisine de en büyük katkı yapan bankalar arasında gösterilmektedir. Bireysel müşterilerine yönelik çalışmalar da yürüten banka, kuşkusuz en büyük yatırımını müşteri hizmetleri için gereken altyapı ve teknoloji sistemlerine yapmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri 7/24 olarak EFT, havale, kredi kartı ve kredi başvurusu, döviz, çek gibi birçok banka konularında yardım etmektedir.

Anadolubank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Bankaların müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanma da bazı durumlarda önemli sorunlar yaşanabiliyor. Özellikle de sesli komut sistemlerinde yaşanan sıkıntılar müşterileri mağdur ettikleri için bankalar da bu konularda eleştiri alıyorlar. Her ne kadar Anadolubank dahil bütün bankalar sesli komut sistemlerini ellerinden geldiğince sadeleştiriyor olsalar da bu tür ortaya çıkan önemli sorunları maalesef tamamen engelleyemiyorlar. Bundan dolayı da müşteriler bankacılık ile alakalı işlerini yaparken aksilik yaşayabiliyorlar.

Sanki şubede sıra bekler gibi telefon bankacılığında da sesli komutu dinleyerek beklemek zorunda kalan müşteriler, vakit kaybı da yaşıyorlar. Ama aşağıda vereceğimiz yöntem ile artık bu tür sorunlar yaşamadan hızlıca direkt olarak Anadolubank müşteri temsilcisi ile görüşebileceksiniz.

  • -İlk olarak tabii ki 444 5 550 hatlı numaradan Anadolubank müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor.
  • -Sesli komut çıktıktan sonra ise 3’ü tuşlayarak diğer aşamaya geçmelisiniz.
  • -Son olarak ise 0’ı tuşlayarak işlemi bitirebilir ve yoğunluğa göre Anadolubank müşteri temsilcisine direkt olarak hızlıca bağlanabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntem kesinlikle Anadolubank müşteri temsilcisine bağlanmanızı sağlayacak en pratik yöntemdir. Şayet eksiksiz olarak bu yöntemi uygularsanız müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabileceksiniz. Lakin müşteri temsilcisine bağlanabilmek için tabii ki Anadolubank müşterisi olmak gerekiyor. Zira Anadolubank müşteri temsilcisi sadece müşterilere hizmet vermektedir.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.