Albaraka Müşteri Hizmetleri 444 5 666

Albaraka bankası ülkemizde 1984’den beri katılım bankası olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bankanın kurulmasındaki asıl amaçlarından en önemlisi ise müşterilerine olabildiğince minimum seviyesinde faizle krediler vermektir. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine oynayan Albaraka bankası, bunu da yaptığı yatırımlarla başarmıştır. Birey müşterileri üzerine yoğunlaşan bankanın bir diğer önem verdiği husus da kuşkusuz müşteri hizmetleridir. Zira 444 5 666 hatlı numaradan müşteri hizmetlerini arayan bankanın müşterileri işlerini oldukça kolay ve hızlı bir şekilde halledebiliyorlar. Bundaki en büyük etken de tabii ki bankanın her geçen gün müşteri hizmetleri sistemine yaptığı yatırımlardır. Zira Albaraka bankası bu konuda en büyük yatırımlar yapan bankalar arasında gösteriliyor.

Albaraka Bankası Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Özellikele bireysel müşterilerine verdiği önem sayesinde önü açılan ve kurulduğu tarihten beri her gün büyüyen Albaraka bankası, genel olarak kurumsallara da hizmet vermektedir. Senet, çek, yatırım, döviz konularında yatırımlarını arttıran Albaraka bankası, tam anlamıyla katılım bankası olabilmek için her türlü gayreti göstermektedir. Bildiğiniz gibi müşteri hizmetleri konusu da bir katılım bankası için oldukça önem arz eden bir konu. Bunun farkında olan Albaraka bankası, müşterilerini mağdur etmemek adına sesli komut sistemindeki menüleri tamamen sadeleştirmiştir. Ama tabii ki bu ortaya çıkan sorunları tamamen ortadan kaldırmaya yetmiyor. Bankanın müşterileri  özellikle tuşlamalarda bazı hatalar yaparak verilen hizmetten memnun kalamayabiliyorlar. Şayet siz de bu konuda sorun yaşadı iseniz artık üzülmenize gerek yok. Çünkü aşağıda belirttiğimiz yöntemi uygulayarak Albaraka müşteri temsilcisine en hızlı ve kolay şekilde bağlanabilirsiniz.

  • -İlk olarak 444 5 666 hatlı numarayı çevirerek Albaraka müşteri hizmetlerini arıyoruz.
  • -Bankacılık için 1’in tuşlanması,
  • -Şifre ve parola işlemleri için 2’yi tuşlayabilirsiniz.
  • -Kayıp/çalıntı bildirimleri için 3’ü tuşlayabilirsiniz.
  • -Kredi kartı işlemleri için 4’ü tuşlayabilirsiniz.
  • -Bankanın direkt müşteri temsilcisine bağlanmak için ise 0’ı tuşlayabilirsiniz.
  • -Yoğunluğa göre bankanın müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz.

Şayet siz de yukarıda belirttiğimiz yöntemi uygularsanız yardım almanız gereken konu üzerinden Albaraka müşteri temsilcisine direkt bağlanabilirsiniz. Ama hatırlatmak gerekiyor ki müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için Albaraka bankasının müşterisi olmanız gerekiyor.

 

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.