Aktif Bank Müşteri Hizmetleri 0850 724 30 50

Ülkemizde PTT şubeleri üzerinden hizmet veren Aktif Bank, her geçen gün artan müşteri potansiyeli ve kalitesi ile büyümeye devam ediyor. Her ne kadar PTT ile hiçbir alakası olmasa da iki kurum arasında yapılan özel anlaşma sayesinde PTT şubeleri üzerinden hizmet vermeye başlayan Aktif Bank, en büyük yatırımını kuşkusuz müşteri hizmetleri sistemi için gerçekleştiriyor. Arkasına PTT gibi bir kurumu da alarak yoluna emin adımlarla devam eden Aktif Bank, elde ettiği birçok kaynağı direkt 0850 724 30 50 numaralı müşteri hizmetlerine aktarıyor.

7/24 hizmet veren Aktif Bank müşteri hizmetleri, bünyesinde çalışan oldukça fazla temsilci ile de müşterilerinin fazla sıra beklemesinin de önüne geçmeyi başarıyor. Müşterilerinin özellikle tüm bankacılık işlemlerini hızlıca halletmesine olanak sağlayan bankanın müşteri hizmetleri sistemi, oldukça da pratik olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ama her bankada olduğu gibi ilk olarak müşterilerini sesli komut sistemi ile karşılayan Aktif Bank, istemeden de olsa sesli komutundan dolayı müşterilerini mağdur edebiliyor. Direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanamayan müşteriler ise direkt temsilciye bağlanmanın yollarını arıyorlar.

Aktif Bank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Aktif Bank her ne kadar son teknoloji sesli komut sistemine ve oldukça sadeleştirilmiş menülere sahip olsa da müşteri hizmetlerini arayanlar temsilciye bağlanmada sorunlar yaşayabiliyorlar. En çok yanlış menü tuşlama konusunda sorun yaşayan Aktif Bank müşterileri, yanlış tuşlama yaptıkları için telefonu kapatıp müşteri hizmetlerini tekrar baştan aramakla uğraşıyorlar. Fakat aşağıda anlatacağımız şekilde yaparsanız direkt Aktif Bank müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz.

  • -İlk önce 0850 724 30 50 veya 444 30 50 hatlı numaralardan birini arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz..
  • -Şifre işlemleri için 1, kredi işlemleri için 2, bankacılık işlemleri için 3, bayi destek için 4, kampanyalar için 5’i tuşlayın..
  • -Ardından 0’ı tuşlayın..
  • -Yoğunluğa göre direkt Aktif Bank müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Yukarıda gösterdiğimiz yöntem sayesinde siz de önce yapacağınız işleme göre tuşlama yaparak direkt Aktif Bank müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bu sayede hızlıca ve pratik şekilde müşteri temsilcisiyle konuşarak işlemlerinizi direkt gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.