Aktif Bank EFT Saatleri

Aktif Bank EFT Saatleri

Modern yüzyıl Türkiye’sindeki en yüksek işlem hacmine sahip olan bankacılık kuruluşlarından birisi olarak ekonomide önemli bir gücü bulunan Aktif Bank, her geçen gün büyüyen yapısı ile Türkiye genelinde faaliyet gösteriyor. Son derece gelişmiş altyapısı, kaliteli ve zengin ürün/hizmet çeşitliliği ile tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklı bankacılık çözümleri sunmakta olan Aktif Bank tarafından sunulan tüm hizmetlerden kolay bir şekilde yararlanılabiliyor. Bununla birlikte tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’ deki bankacılık sektöründe de EFT işlemleri için uygulanan saat sınırlamaları Aktif Bank tarafından da uygulanmaktadır. Düzenli olarak belirlenmekte olan güncel Aktif Bank EFT saatleri ile tüketiciler aynı gün içerisinde farklı banka hesaplarına da para transferinde bulunabilme şansına sahip olabiliyor.

Aktif Bank EFT Saatleri Nedir?

Günümüz Türkiye’ sinde hızla büyüyen bir hizmet altyapısına sahip olan Aktif Bank tarafından tüketicilerin işlemlerini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmelerine yardımcı olacak hizmet standartları sunuluyor. Bu çerçevede de Aktif Bank EFT saatleri de tüketicilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Aktif Bank EFT işlemleri için belirlenmiş olan işlem saatleri ise sabah mesai başlangıcı olan 09.00 ile başlamaktadır. Tüketiciler 09.00’da başlayan EFT işlem saati çerçevesinde 16.30’ a kadar farklı banka hesaplarına para transferi yapabiliyor.

2019 için belirlenmiş olan Aktif Bank EFT saatleri haricinde de farklı banka hesaplarına para transferi yani EFT işlemleri yapılabiliyor. Ancak bu durumda tüketicilerin işlemleri ancak bir sonraki işlem tarihinde ve saatinde tamamlanmaktadır. Bu neden ile de günümüzde tüketicilerin Aktif Bank hesaplarından yapacakları para transferi işlemlerini mutlaka EFT işlem saatleri içerisinde yapmaları tavsiye edilmektedir.

Aktif Bank EFT İşlem Limitleri Nedir?

Aktif Bank tarafından EFT işlemlerine ilişkin olarak belirlenmiş olan alt ve üst limitler bulunmaktadır. Bu EFT işlem limitleri ise bireysel ve kurumsal müşteriler için farklıdır. Müşterilerin potansiyellerine ve işlem hacimlerine odaklı olarak belirlenen EFT işlem limitlerine göre bireysel müşterilerde anlık limit 200.000 TL olurken, günlük limit yine 200.000 TL şeklindedir. Kurumsal müşterilerde ise anlık 75000 TL olurken, günlük limit 150.000 TL şeklindedir. Bu işlem limitleri İnternet Bankacılığı için uygulanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz