Akbank Vadesiz Hesap Nasıl Açılır?

Akbank vadesiz hesap nasıl açılır? konusunda detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Akbank vadesiz hesap özellikleri

Akbank vadesiz hesap hizmetlerinden yararlanmak için vadesiz hesabınızı kısa bir süre içerisinde açabilirsiniz. Akbank vadesiz hesap bir çok özelliği kapsar ve sizlere hizmet verir. Vadesiz hesabın temel özelliği, sahip olduğunuz nakit parayı bankada muhafaza etmenizi sağlar. Vadesiz hesap açtıktan sonra banka sizlere bankamatik kartı verecektir. Sahip olduğunuz bankamatik kartınız ile ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Ayrıca bankamatik kartınızla hesabınızdaki para ile pos cihazlarından alışverişler de yapabilirsiniz.

Akbank vadesiz hesap ürününe sahip olduğunuzda Akbank Direkt internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanmaya başladığınızda ise bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eft, havale, swift, altın alım satım, döviz alım satım gibi bir çok işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

Bu işlemlerin yanı sıra faturalarınızı da vadesiz hesabınızdan ödemeniz mümkün. Bu işlem için internet bankacılığını kullanarak kolaylıkla faturalarınızı hızlı bir şekilde ödeme imkanını bulabilirsiniz. Ayrıca kredi ve kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank vadesiz hesap nasıl açılır?

Akbank hesap açma işlemini gerçekleştirmek için size en yakın Akbank şubesine uğramanız gerekmektedir. Akbank şubesinin çalıştığınız yere veya ikamet ettiğiniz yere yakın olmasına özen göstermenizde fayda vardır. Çünkü şubeler arası iş ayrımı olduğu için bazı bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için hesabınızı bulunduğu şubeye gitmeniz gerekebilir.

Akbank şubesinde banka yetkilisine vadesiz hesap açma işlemi için nüfus cüzdanı fotokopinizi sunmanız gerekmektedir. Banka yetkilisi kısa bir işlem sonrasında hesabınızı aktif edecektir. Hesap açma işlemleri bittikten sonra banka sizlere bankamatik kartını ulaştıracaktır.

Akbank’tan hesap açmak için en az 18 yaşında olunması gerekmektedir. 18 yaşından küçük kişiler velileri ile bankaya gelerek hesap açabilirler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz