Akbank SMS Kredi Başvurusu

Akbank SMS Kredi Başvurusu

Mobil bankacılığın öncü kuruluşlarından birisi olan Akbank, müşterilerine ve diğer tüketicilere her zaman çağın standartlarına uygun kalitede hizmet sunabilmeyi hedefliyor. Gelişmiş teknolojisiyle sadece Türkiye’ de değil dünyada dijital bankacılığın öncülerinden birisi olan Akbank, kredi hizmetlerinde de mobil hizmetlerin kolaylığından yararlanabilme fırsatı sunuyor. Bireysel ve ticari faaliyetlere ilişkin olarak sunduğu zengin ve düşük faizli kredi hizmetleri ile dikkat çeken Akbank’ ın kredi hizmetlerine internet bankacılığı ve mobil bankacılığı gibi alanlardan kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank ayrıca toplumda ‘4425 SMS ile kredi başvurusu’ olarak isimlendirilmesiyle bir klasik haline gelen ihtiyaç kredisi Akbank SMS kredi başvuru servisi sayesinde kredi başvurularını kolayca yapabilme şansı veriyor.

Akbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ ın kredi hizmetleri için yapacağınız başvurularınızı kolayca SMS servisini kullanarak, yapabilirsiniz. Akbank SMS kredi başvurusu işlemlerini birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj servisinde sırasıyla aralarında bir adet boşluk bırakarak;

  • Kredi,
  • T.C. kimlik numarası,

Bilgilerini girmeniz yeterlidir. Bu bilgileri girdikten sonra ‘4425’ Akbank SMS şubesine gönderebilirsiniz. Eğer SMS gönderimini yapacağınız GSM operatörü Avea ya da Vodafone ise SMS gönderimini 4425 yerine ‘0 532 750 25 25’ numarasına yapmalısınız. Bunun dışında 4425 SMS şubesi ile yapacağınız Akbank kredi başvurularınızda gönderdiğiniz her bir SMS, abonesi olduğunuz GSM operatörü tarafından 1 SMS tutarında ücretlendirilmektedir.

Akbank SMS Kredi Başvurusu Şartları Nelerdir?

Akbank tarafından sunulan Akbank SMS kredi başvurusu işlemlerinde başvuruda bulunacağınız kredi türü yalnızca ihtiyaç kredisi için özeldir. Yani diğer kredi türlerine ilişkin başvurularınız için 4425 Akbank SMS servisini kullanamazsınız. Ayrıca Akbank SMS servisinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında, kredi limiti maksimum 20 bin TL olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte kredi vade sayısı ise maksimum 36 ay ile sınırlandırılmıştır. Eğer Akbank ihtiyaç kredisi başvurunuz 20 bin TL limitinin üzerinde bir tutar için ise kredi başvurunuzu mutlaka en yakın Akbank şubesine giderek, yapmanız gerekmektedir. Aynı şekilde Akbank’ ın diğer kredi türlerine ilişkin sunduğu başvuru kanallarını da o kredi türüne hazırlanmış olan bilgi ekranlarından görebilirsiniz.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.