Akbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 25 25

1948 Yılı Ocak ayında kurulmuş olan Akbank, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk özel sermayeli bankalarından biridir. 1948 yılında geneli pamuk tüccarı olan işadamlarının bir araya gelmesiyle kurulan Akbank’ın asıl adı Adanalı Kayserililer Bankası’dır.

Faaliyete başladığı ilk yıllardan itibaren sürekli gelişmeler kaydeden Akbank, özellikle 60’lı yıllarda gösterdiği atılımlarla Türkiye’nin güçlü bankaları arasına girdi. Günümüzde ülkemizin dördüncü büyük bankası durumunda olan Akbank, uluslararası birçok ödüle sahiptir.

Aynı zamanda Türk Bankacılık tarihinde pek çok ilke de imza atmış olan Akbank, müşteri hizmetleri konusunda da kendini oldukça geliştirmiştir. Nitekim Akbank’ın bankacılık hizmetleri ile ilgili yaşanılan her soruna müşteri hizmetleri aracılığıyla 7/24 çözüm bulabilirsiniz.

Akbank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Akbank müşteri temsilcisine 444 25 25 ve 0850 222 25 25 numaralı telefonları arayarak günün her saatinde bağlanabilirsiniz. Akbank müşteri temsilcisine bağlanarak başta Neokart ve kredi kartlarla ilgili işlemler olmak üzere tüm işlemlerinin rahatlıkla yapabilirsiniz.

Akbank müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen Akbank müşterilerinin Bireysel Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesini imzalamış olmaları gereklidir. Nitekim bu sözleşmenin onaylanmasının ardından Akbank müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Eğer sıra beklemeden, telesekreter menüsü ile uğraşmadan Akbank Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak isterseniz aşağıdaki yönergeyi takip edebilirsiniz.

  • 0850 222 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda, karşınıza çıkan sesli yanıt sistemine “ kampanyalar “ diyerek ilk adımı geçiyoruz.
  • Veya tuşlama yapmamız istendiğinde ilk olarak 2’ yi tuşluyoruz.
  • İstenilen NEO kart, kredi kartı veya T.C. Kimlik Numarası bilgilerini bu aşamada giriyoruz.
  • Bu aşamadan sonra menüde “ 2 “ – “ 2 “ – “ 0 “ tuşlama yöntemi izleyerek, doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Akbank müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için uygulamanız gereken tuş kombinasyonları bazı dönemler güncellenmektedir. Güncel tuş kombinasyonlarından haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Güncel Konular
Sitemizde Bulunan Bilgiler Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır. Sitemizde Kredi, Kredi Kartı ve Benzeri Hiç Bir Hizmet Verilmemekte, Aracılık ve Komisyonculuk Yapılmamaktadır. Sitemiz Sadece Güncel Kampanya ve Haberleri Paylaşmaktadır. Lütfen Başvurularınızı Şubelere Bireysel ve Şahsen Olarak Yapınız.