Akbank Kredi Borcu Yapılandırma

Akbank 1948 yılında kurulmuş ve kurulduğundan günümüze kadar büyümesini sürdürmüş, günümüzde ülkemizin en saygın ve en büyük özel bankalarından biri haline gelmiştir. En büyük ortak olan Sabancı ailesi, aynı zamanda bankanın kurucu ortaklarındandır. Akbank Sunduğu bireysel ve kurumsal portföy yönetimlerinin yanında, sigortacılık, leasing, factoring gibi, bankacılığın her alanında en saygın kuruluşlardan biri olarak faaliyet gösteriyor. Özellikle bireysel ve kurumsal alanda sundukları çeşitli destek kredisi paketleriyle, 70 yıldan fazladır, ülkemizin gelişmesinde önemli katkılar sağlamış olan bankadan kullanılan krediler, çeşitli nedenlerle ödeme güçlüğü yaşandığında, yeniden yapılandırılarak, kredi sahibinin borcunu daha uzun vadede ve daha düşük taksitlerle ödeme kolaylığı ada sağlıyorlar. Akbank Kredi Borcu Yapılandırma işlemleri, banka şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

Akbank Kredi Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Akbank bireysel ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi konusunda en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. Ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmaların piyasalarda zaman zaman oluşturduğu daralmalar, çeşitli nedenlere dayanan ödeme güçlükleri gibi durumların yaşaması halinde Akbank Kredi Borcu Yapılandırma konusunda da müşterilerine destek sağlıyor.

Kredi borcu yapılandırma işlemi, bankaya bireysel, konut veya taşıt kredisi borcu olan müşterilerinin, taksitleri ödemekte güçlük çekmeye başlaması sonucunda, bankaya başvurmaları halinde gerçekleşebiliyor. Müşteri temsilcileri, çekilmiş olan kredinin, çekildiği zaman ki faiz oranlarıyla, güncel borç tutarı ve faiz oranlarını karşılaştırarak, daha uzun vadede ödenmesi halinde, taksit miktarının düşmesi gerçekleşiyorsa, olası teklifleri müşteriye sunuyor. Bu tekliflerden uygun olanı varsa, müşterinin kabul etmesiyle birlikte, borç yeniden yapılandırılarak vadesi uzatılıyor.

Her Kredi Türü için yapılandırma işlemi yapılabiliyor mu?

Konut kredisi, Bireysel İhtiyaç Kredileri ve Taşıt kredisi kredilerinden herhangi birini kullanmışsanız, Akbank Kredi Borcu Yapılandırma hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Bununla birlikte güncel faiz oranlarının olabildiğince düşük olduğu zaman dilimlerinde yapılandırma talebiyle bankaya başvurmanızı öneririz. Bu şekilde vade uzarken, ödeyeceğiniz faiz miktarı da düşmüş olur. Kredi Yapılandırma hizmetinin, sadece ödeme güçlüğü yaşandığında değil, aynı zamanda taksit miktarını arttırarak borcu daha kısa süre içerisinde ödemek istediğiniz durumlarda da bankaya başvurarak alabileceğiniz bir hizmet olduğunun altını çizmemiz gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz