Adabank Müşteri Hizmetleri 0212 272 64 20

Her ne kadar Adabank ilk olarak 30 EKim 1984 tarihinde kurulmuş olsa da bankacılık faaliyetlerine 1985 yılının ortalarında başlamıştır. Mevduat bankası olarak günümüzde de hala daha hizmet veren Adabank, şu anda 19.978.025,63 TL taahhüt ettiği sermayesi ile hızlı büyüyen bankalar arasında yer alıyor. Özellikle kurumsal bankacılık konusunda birçok farklı hizmetler sunan Adabank, bireysel müşterilerini  de mağdur etmemek için yatırımlarına devam ediyor. Telefon bankacılık konusunda önemli adımlar atan ve 0212 272 64 20 hatlı numaralı müşteri hizmetlerine yaptığı teknoloji yatırımlarıyla müşterilerini memnun etmektedir.

Adabank Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Adabank’ın günden güne gelişen ve büyüyen müşteri hizmetleri altyapısı, müşterilerinin birçok bankacılık problemlerini kolayca çözmesine olanak sağlıyor. Özellikle banka müşterilerinin havale, EFT, fatura işlemleri, kredi kartı ve kredi gibi birçok bankacılık işlerinin çözümü için müşteri hizmetleri sistemine yatırımlar yapmaya devam ediyor. Ama bankanın müşteri hizmetleri konusunda diğer bankalardan ayıran en önemli özelliği sesli komut sistemininin bulunmaması. Yani bankanın 0212 272 64 20 ya da 0212 275 04 89 hatlı numaralarını aradığınızda direkt olarak bankanın bünyesinde çalışan müşteri temsilcisine bağlanıyor ve işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz.

Bu sayede sesli komut sisteminde yaşanan yanlış tuşlama veya menü karışıklığından dolayı ortaya çıkan sorunlar tamamen ortadan kalkmış oluyor. Lakin tabii ki yaşanan yoğunluktan dolayı sistem sizi otomatik olarak beklemeye alabilmekte. Ama genel olarak bakıldığında bu bekleme süresi uzun sürmüyor. Zira Adabank bünyesinde çalışan müşteri temsilcisi sayısı bir hayli fazla. Bu sayede yoğunluğun önüne de geçilmiş oluyor. Bankanın ortalama bekletme süresi yoğunluğa göre 3 ile 7 dakika arasında değişmekte. Ancak unutmamanız gerekiyor ki bankanın müşteri temsilcisi ile görüşebilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekiyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz